Osmaniye Haberleri

Osmaniye haberleri ve güncel Osmaniye gelişmeleri, Osmaniye ile ilgili tüm video, Osmaniye fotoğrafları ve Osmaniye haberleri Kahramanmaraş Son Dakika - Maraş Haber | Aksu TV Haber sitemizde


Kahramanmaraş, Mersin, Adana, Osmaniye, Afşin ve Tarsus'ta 15 Nisan-30 Mayıs 2025'de düzenlenecek 2. Akdeniz Bienali'nin hazırlıkları başladı.

TÜRKİYE

Osmaniye evde ve çevresinde bulunan cesetlerin gizemini konuşuyor! Sumbas ilçesinde bir evin içinde iki, çevresinde de bir ceset bulundu. Üç...

TÜRKİYE

Osmaniye'de çeşitli suçlara karıştıkları iddiasıyla asayiş uygulamalarında gözaltına alınan 154 şüpheliden 34'ü tutuklandı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş çevre illerde yaşanan olaylar ve bölgelerde yaşanan haberleri derleddiğimiz haberimiz

TÜRKİYE

Osmaniye’de eş zamanlı olarak düzenlenen Mahzen-3 operasyonlarında 2 ayrı organize suç örgütü çökertildi.

TÜRKİYE

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Osmaniye'de düzenlenen "Mahzen-3" operasyonlarında 2 organize suç örgütünün çökertildiğini ve 55 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

TÜRKİYE

Osmaniye'de sahte kimlikle başkalarının yerine sınava girdikleri iddiasıyla gözaltına alınan 16 şüpheliden 2'si tutuklandı.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin 1. yıl dönümü dolayısıyla Hatay, Osmaniye ve Adıyaman'da depremzedelerin katılımıyla "sessiz yürüyüş" yapıldı.