İşte emeklinin zamlı ikramiyeyi alacağı tarih İşte emeklinin zamlı ikramiyeyi alacağı tarih

 Antalya'da yaşayan ve 36 gündür kayıp olan Ali Diken'in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Katil ise Diken'in en yakın arkadaşıydı. Ali Diken'in cinayete kurban gidip gömüldüğü topraktan çıkarılmasının ardından cinayet şüphelisinin ifadeleri sonrası aynı bölgenin yaklaşık 30 metre uzağında battaniyeye sarılı 26 yaşında kadın cesedi bulundu.

0x0-muge-anlida-ali-dikeni-oldurdugunu-itiraf-etmisti-ikinci-ceset-baldizi-cikti-

Cesedin Ali Diken'i öldüren Zeynel Boyacı'nın baldızı olduğu öğrenildi. İşte Müge Anlı'da ortaya çıkan cinayetin detayları! Antalya'da yaşayan Ali Diken, 20 Aralık 2023 Çarşamba günü motosikletiyle birlikte Antalya'dan kayboldu.

Annesi ve yengesi, 32 yaşındaki Ali Diken'i aramak için ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekibinden yardım istedi. 36 gündür aranan Ali Diken'in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Televizyon programına katılan Zeynel Boyacı (33), şüpheli tavırlarının ardından gözaltına alındı. Cinayet şüphesi üzerine gözaltına alınan Zeynel B., sorguda Ali Diken'in gömüldüğü yeri itiraf etti. Şüpheli, yer göstermesi için Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından cesedin gömüldüğü Aksu ilçesi Kundu Mahallesi Sahil Caddesi'ndeki boş araziye götürüldü. Şüphelinin gösterdiği yerde yapılan aramada bir cesede ulaşıldı. 

CESET BALDIZI ÇIKTI

Cinayet zanlısının ifadesiyle bölgede ikinci bir ceset arayışı için ilk bulunan cesedin hemen 30 metre uzağında ikinci arama çalışması başlatıldı.

Kaynak: TRT HABER