Diyarbakır Haberleri

Diyarbakır haberleri ve güncel Diyarbakır gelişmeleri, Diyarbakır ile ilgili tüm video, Diyarbakır fotoğrafları ve Diyarbakır haberleri Kahramanmaraş Son Dakika - Maraş Haber | Aksu TV Haber sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki "hendek olayları" sırasında terör örgütü PKK mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanan, Gölbaşı Özel Harekat Başkanlığı'ndaki görevine döndükten sonra...

TÜRKİYE

Diyarbakır'da Dicle Baraj Gölü'nde su seviyesinin yükselmesi sonucu mahsur kalan 11 kişilik aile ekiplerce kurtarıldı.

TÜRKİYE

Diyarbakır'ın Çınar ilçesi ile Mardin'in Mazıdağı ilçesi arasındaki bölgede çıkan anız yangını, yerleşim yerlerine de sıçrayınca faciaya yol açtı.

TÜRKİYE

Diyarbakır'ın Lice, Hani ve Kulp ilçelerinde düzenlenen operasyonda, 2 milyon 17 bin 550 kök Hint keneviri, 50 bin kök skunk...

TÜRKİYE

Diyarbakır'ın İslam orduları tarafından fethedilmesinin 1385. yıl dönümü dolayısıyla "Fetih Yürüyüşü" yapıldı.

TÜRKİYE

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Diyarbakır Lice'de yürütülen "Bozdoğan-40" operasyonunda, gri kategoride aranan 6 terör eyleminin faili terörist "Sofi" kod adlı...

TÜRKİYE

Diyarbakır merkezli 8 ilde düzenlenen "Mahzen-39" operasyonlarında bir organize suç örgütü çökertildi, 33 şüpheli gözaltına alındı.

TÜRKİYE

Diyarbakır'da 2006 yılında meydana gelen "Tasarlayarak Öldürme" olayından firar olarak 18 yıldır aranan zanlı Manisa'da yakalandı.

TÜRKİYE

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Turistik Doğu Ekspresi’ne alternatif Ankara-Diyarbakır ve Ankara-Tatvan turistik trenlerinin nisan ayında işletilmeye başlanacağını bildirdi.

TÜRKİYE

Diyarbakır'ın Lice ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 169 kilogram toz esrar ele geçirildi.

TÜRKİYE

"Asrın felaketi"nde, Kahramanmaraş'ta iş yerleri yıkılan veya zarar gören 10 altın ustası, Diyarbakır'daki atölyelerde üretim gerçekleştiriyor.

TÜRKİYE

Diyarbakır'ın Çermik ilçesinde, eşinin mezarlığını ziyarete gitmek için evinden çıkan 80 yaşındaki adamın, Sinek Çayı’nda cansız bedeni bulundu.