Karasu Bulvarı’ndaki içmesuyu arızasına KASKİ’den müdahale Karasu Bulvarı’ndaki içmesuyu arızasına KASKİ’den müdahale

Haftanın her günü misafirlerini ağırlayan ve şehrin gastronomi haritasına yön veren Zeyrek Usta İşi Lezzetler, sabahın erken saatlerinden itibaren enfes kahvaltı çeşitleriyle müşterilerini karşılıyor. Doğal ve taze ürünlerle hazırlanan kahvaltı sofraları, lezzetin ve bereketin simgesi haline gelmiş durumda.
Zeyrek Usta İşi Lezzetler işletmecisi Emrah Sünbül ise bu eşsiz lezzetleri denemek üzere tüm Kahramanmaraş halkının yanı sıra bölge halkını da Zeyrek Usta İşi Lezzetler’e davet etti.
Kahramanmaraşlıların vazgeçilmezi haline gelen Zeyrek Usta İşi Lezzetler, sadece bir yemek mekanı değil, aynı zamanda bir lezzet destinasyonu olarak anılıyor. Şehrin her köşesinden misafirlerini ağırlayan Zeyrek Usta İşi Lezzetler, her ziyaretçisine unutulmaz bir lezzet deneyimi sunmayı vaat ediyor.
Zeyrek Usta İşi Lezzetler, kentin en seçkin gastronomi adreslerinden biri olmaya devam ederken, damaklarda iz bırakmaya devam ediyor. Lezzet tutkunlarını Zeyrek Usta İşi Lezzetler'in eşsiz dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz!
 

Kaynak: TRT HABER