Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Hacı Mehmet Kalay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 1106 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ak Parti ve Cumhur İttifakı Adayı olarak seçim çalışmalarını tamamlayarak sandığa gitti. Hacı Mehmet Kalay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde oyunu kullanan Başkan Okay, vatandaşlarında sandığa gitmesi konusunda çağrıda bulundu.


Okay, oy kullanma işleminin ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Demokrasinin bir gereği olan oy kullanma işlemimizi gerçekleştirdik. İnşallah bu oy kullanma işlemi, ülkemizi, Kahramanmaraş’ımıza ve Dulkadiroğlu ilçemize hayırlı ve uğurlu olur. Yoğun bir seçim kampanyası dönemini tamamladık. Çok şükür huzur içerisinde iyi bir şekilde kampanya sürecimizi sonlandırdık. Bugün de vatandaşlarımız huzur içerisinde oylarını kullanmaktadır. Okullarımızı dolaşarak sandıkları kontrol ediyoruz. Her hangi bir sıkıntı olmadığını tespit ettik. Çok güzel şartlarda vatandaşlarımız oy kullanma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ben katılım konusunda vatandaşlarımızı bir kez daha uyarmak istiyorum. Demokrasinin bir gereği olan oy kullanma işlemini yapalım. Katılımın yüksek olması demokrasi açısından son derece önemlidir. Vatandaşlarımız sandıklara gitsin ve oylarını kullansınlar. Ben yeniden bu seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum.”