Balbaba ve Bolat ailelerinin en mutlu günü! Balbaba ve Bolat ailelerinin en mutlu günü!

Atatürk Meydanı'nda Düzenlenen Törende Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hanifi Toptaş, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Emin Terzioğlu, Türkiye Harp Malulü Şehit, Gazi, Dul Ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Mehmet Ali Küpeli İle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Tayfun Özbek Sırasıyla Atatürk Anıtı'na Çelenk Sundu.

Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşı'nın Okunmasının Ardından Gaziler Adına Konuşmayı Türkiye Harp Malulü Şehit, Gazi, Dul Ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Mehmet Ali Küpeli Yaptı.

Törenin Ardından Vali Ünlüer Ve Beraberindekiler Şehitliği Ziyaret Ederek Şehit kabirlerine Karanfil Bırakıp Dualar Etti.

Törene Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, KMTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Buluntu, İl Jandarma Komutanı Gökhan İnan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman Ve İlgililer Katılım Sağladı.

Daha Sonra Vali Ünlüer Ve Beraberindekiler Türkiye Harp Malulü Şehit, Gazi, Dul Ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesini Ziyaret Ederek Burada Dernek Üyeleriyle İstişarelerde Bulundu.

Kaynak: Ayşe Asır