Çıkardığı gürültü üzerine mahalleden kovulan genç, ertesi sabah önüne geldiği binaya 7 kurşun sıkarak kaçtı.

İstanbul'da bir genç, geçtiğimiz pazartesi günü saat 06.00 sıralarında sevgilisini motosiklet ile evine bırakırken çıkardığı seslerden dolayı ikaz edildi. Aynı genç, ertesi gün kendisini uyaranların bulunduğu binayı kurşunladı.

6624c4c064355118__w1200xh673

Beyoğlu’nda sevgilisini evine bırakan genç, motosikletiyle sokakta gürültü yapınca bina sakinlerinin tepkisi ile karşılaştı.

Sevgilisinin önünde küçük düşürüldüğünü iddia eden genç ertesi sabah, binaya kurşun yağdırdı.

Saldırı anı kameralarda

Saldırı anı kameralara anbean yansırken, Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği polisleri tarafından evinde silahla yakalanan saldırgan tutuklandı.

Motosikletiyle sokakta ara gaz vererek gürültü yaptı

Beyoğlu Hacıahmet Mahallesi'nde meydana gelen olayda, semtte oturan bir kızla sevgili olan Emircan A. (20) geçtiğimiz günlerde kız arkadaşını evinden aldı. Bir süre sonra sevgilisini evine götüren genç, onu bırakırken motosikletiyle sokakta ara gaz vererek gürültü yaptı.

Bina sakinleri müdahale etti

Gürültüden rahatsız olan bina sakinleri ise iddiaya göre Emircan A.'ya küfrederek, genci kovdu.

Ertesi gün olay yerine tekrar geldi

Yaşananları kendisine yediremeyen Emircan A. ertesi gün sabaha karşı bir arkadaşını da yanına alarak motosikletle sokağa geldi.

Binaya 7 el ateş etti

Binanın önünde duran Emircan A. ardından silahını çıkartarak binaya 7 el ateş etti. Kurşun yağdıran saldırgan motosikletle kaçarken, neye uğradığını şaşıran bina sakinleri panikle dışarıya çıktı. Saldırı anı ise güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

Bebeğini çöp kenarına bırakan kadının ifadesi kan dondurdu! Bebeğini çöp kenarına bırakan kadının ifadesi kan dondurdu!

Polis izini sürdü

Olayın ardından ihbar üzerine gelen Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği polisleri, çalışma başlattı. Çevredeki güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alan polis, motosikletin plakasının 34 GZR 013 olduğunu tespit etti.

Güzergah üzerindeki kameraları tek tek inceleyen polis, saldırganın olaydan sonra Şişli Okmeydanı semti Mahmut Şevket Paşa Mahallesi’ne gittiğini belirledi.

Kaynak: Haber Merkezi